Login:  Hasło:      

 
 
Przykładowa Duża Liga Sportowa
             
     
  Przykładowe komunikaty      
             
 

W dziale KOMUNIKATY można wstawiać dowolne wiadomości dotyczące ligi. Poniżej umieszczono przykładowe informacje, które pojawiały się na stronie Ogólnopolskiej Ligi Żeglarskiej w sezonie 2012.

     
         

     
  Zakończenie Ogólnopolskiej Ligi żeglarskiej      
             
 

Regaty o "Puchar Prezydenta Krakowa" były ostatnią imprezą kończącą rywalizację w Ogólnopolskiej Lidze Żeglarskiej w sezonie 2012. Na uroczystym zakończeniu OLŻ w Krakowie rozdano 41 pięknych pucharów oraz 82 medale. Miło było oglądać uśmiechnięte twarze zawodników odbierających trofea.

     
         

     
  III Puchar Starosty Nowotarskiego (9-10.06.2012)      
             
 

Za nami kolejne regaty zaliczane do Ogólnopolskiej Ligi Żeglarskiej. Tym razem do miejscowości Frydman przyjechało 81 zawodników z 11 klubów żeglarskich. W ciągu dwóch dni regat udało się rozegrać tylko 3 wyścigi, niestety wiatru było jak na lekarstwo.

W klasie optimist w gr. B bezkonkurencyjny okazał się Marek Rospond z YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz wygrywając wszystkie wyścigi, natomiast wśród starszych zawodników z gr A niespodziewanie regaty wygrał Kamil Chara z JK Kotwica Tarnobrzeg.

     
         

     
  Komunikat nr 1      
             
 

Zapisy nowych zawodników do "Ogólnopolskiej Ligi Żeglarskiej" przyjmowane są ostatecznie do dnia 29.09.2012r. Uroczyste zakończenie "Ogólnopolskiej Ligi Żeglarskiej 2012 "wraz z rozdaniem pucharów oraz medali nastąpi w niedzielę 07.10.2012 w Krakowie nad zalewem Bagry Wielkie na przystani KŻ "Horn" ok godz. 16.00 (tuż po zakończeniu regat o "Puchar Prezydenta Krakowa".)

     
         

     
  Ogólnopolska Liga Żeglarska      
             
 

Serdecznie witamy wszystkich “optimiściarzy”, trenerów oraz rodziców w nowym sezonie żeglarskim 2012. Zapraszamy Was do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Lidze Żeglarskiej, która rozgrywana będzie w: Krakowie, Tarnobrzegu, Znamirowicach oraz Kielcach. Szczegóły dotyczące rywalizacji znajdują się w zakładce “REGULAMIN”.

     
         
             
             
             
             
             
    Copyright©  LigiSportowe.pl  

stat4u